Pesti Srácok

Elég volt morognunk: a Fradi 15 millió forintot adományoz a kórházaknak!

Elég volt morognunk: a Fradi 15 millió forintot adományoz a kórházaknak!

Természetesen nem délelőtti publicisztikánk miatt, de ugyancsak örömteli felajánlást tett a Ferencváros csapata: a Fradi 15 millió forinttal támogatja a kórházakat a bajban. Korábbi publicisztikánkban azt kérdeztük: vajon az állami támogatásból élő játékosok miért nem adnak semmit vissza ilyenkor, ha már Gulácsi Péter megtette? Nyilván nem emiatt, de jóleső érzéssel láttuk a Fradi felajánlását.

Délután jelent meg a hír a Ferencváros hivatalos Facebook-oldalán, hogy a csapat 15 millió forinttal támogatja a Szent László és Szent István kórházak alapítványát. Még reggel írtuk publicisztikánkban, hogy talán nem ártana kiállniuk a magyar bajnokságban futballozó és elég jól kereső játékosoknak a kórházi dolgozók mellett, ha már Gulácsi Péter jó példát mutatott. Nyilván nem ennek köszönhetően, de a Fradi máris gáláns felajánlást tett.

– jelent meg a fővárosi zöld-fehérek közleményében.

PestiSracok facebook image

Fotó: MTI

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!