Pesti Srácok

Szánthó Miklós szerint Gyurcsánynak le kellene tennie a poharat és nem kellene minden hülyeséget elhinnie

Szánthó Miklós szerint Gyurcsánynak le kellene tennie a poharat és nem kellene minden hülyeséget elhinnie

Az Alapjogokért Központ igazgatója kemémy választ adott Gyurcsány Ferencnek a ma reggeli Facebook posztjára, amiben azt fejtegette, hogy miért szégyen fideszesnek lenni. Szánthó Miklós szerint inkább Gyurcsánynak kellene szégyellnie magát az eddigi politikai pályafutása alatt tett cselekedeteiért, majd megjegyezte, hogy jobb lenne, ha a DK elnöke letenné a poharat és nem hinné el azt a hülyeséget, amit Hadházy Ákostól vett, miszerint az Orbán kormány az Alapjogokért Központon keresztül orosz propagandát terjeszt.

-kezdi bejegyzését Szánthó Miklós kiemelve, hogy Gyurcsány Ferenc korábban a Kommunista Ifjúsági Szövetség Központi Bizottságának titkára volt, valamint 1989 májusában (!!!) még arról nyilatkozott, hogy a Varsói Szerződésből való kilépés „nem aktuális”(miközben Orbán Viktor a Hősök terén a szovjet csapatok kivonását követelte.) Továbbá a DK elnöke 1989-ben még szervezte a KISZ-delegációt Észak-Koreába a kommunista Világifjúsági Találkozóra, mondván, hogy „a phenjani út nem gondtalan üdülés, hanem igenis politikai misszió.

Kiemelte, hogy

PestiSracok facebook image

Szánthó emlékeztette a politikust a miniszterelnöksége előtt és alatt tett lépéseire, beleértve Medgyessy Péter megpuccsolását és a 2006-os eseményeket is.

-írja az igazgató, aki egy javaslatot is tett Gyurcsánynak:

Forrás: Facebook, fotó: MTI

Ajánljuk még

Magyar B. Tamás: az oroszok nem határidőket, hanem célokat tűznek ki a háború megnyerése érdekében | Karantén extra

Karanténvlog 2024 december 23.
A Karantén rendhagyó adással jelentkezik, hiszen Magyar B. Tamással, az orosz-ukrán háború egyik mértékadó haditudósítójával beszélgettünk. Tamás rövid idő alatt közel 20 ezer feliratkozót gyűjtött a Youtube-csatornáján teljesen organikusan, mindenféle hirdetés nélkül, ami nem volt másnak köszönhető, mint az abszolút hitelességre törekvő munkájának. Aki Fronthelyzet című műsorát nézi, szinte a leggyorsabban találkozhat az orosz-ukrán háború legfrissebb és legfontosabb eseményeivel. Magyar B. Tamás orosz és ukrán forrásokból egyaránt tájékozódik, a tényeket tartja a legfontosabbnak munkája során, nem a politikai felhangot, hiszen a harctéri események önmagukért beszélnek. A beszélgetésben szóba kerül a dezinformációs hadviselés, a rengeteg – magát szakértőnek nevező – propagandista, aki vágyvezérelt harctéri hamisítványokkal tömi az emberek fejét. Magyar B. Tamás igyekszik legalább 3-4 forrásból ellenőrizni az adott harctéri eseményt, hogy minél kevesebb hibázási lehetőségbe fusson bele, valamint tisztába teszi a háborúban részt vevő fegyvereket és jelentőségüket, hiszen ezzel is sokat trükköznek a dezinformátorok. Tamás Szevasztopolból készíti a műsorát, munkája miatt Budapest és a krími város között ingázik, arcát azonban családja biztonsága miatt egyelőre nem vállalja, hiszen manapság az is bűn a nemzetközi hírtérben, ha valaki igyekszik igazat mondani. Nézzétek meg a Karantén extrát, megéri!