Pesti Srácok

Lázár kirúgta a Forster Központ elnökét és ezzel még nincs vége a leváltásoknak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2016 július 20.
Újabb vezető távozik posztjáról, ezúttal az L. Simon László emberének tartott Sárváry István jelentette be, hogy augusztus 15-től távozik a Forster Gyula Nemzeti Örökségvédelmi és Vagyongazdálkodási Központ éléről. Lapértesülések szerint nem kizárt, hogy a Budavári Ingatlanfejlesztő Kft. vezetője és a Várgondnokság vezetője is távozhat eddigi pozíciójából.