Pesti Srácok

Toroczkai: A Jobbik elnökségében komolyan felmerült, hogy kisegítsék az Együttet

Toroczkai: A Jobbik elnökségében komolyan felmerült, hogy kisegítsék az Együttet

Szabó Gábor, a Jobbik jelenlegi elnöke négy nappal az Együtt végzetes választási bukása után azt javasolta az egykori radikális párt elnökségének, hogy a pártkasszából, vagy az Alfahíren rendezett gyűjtésből segítsék ki Juhász Péteréket – állítja Toroczkai László Facebook-bejegyzésében.

Ismert, a választási eredmények alapján az 1 százalékot sem elérő Együttnek mintegy 150 millió forint kampányfinanszírozásra szánt állami forrást kell visszafizetnie. Toroczkai László Facebook-bejegyzésében a Juhász Péter-vezette párt kapcsán arról ír,

Mint hozzáteszi,

PestiSracok facebook image

Toroczkai szerint ugyanakkor az elnökségben sikerült megakadályozni, hogy ez az ötlet átmenjen, bár mint megjegyezte, az Együttnek

Forrás: facebook.com; fotó: MTI

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!