Pesti Srácok

Ujhelyi István találkozót kezdeményez Navracsics Tiborral az EU-s forrásokról

Ujhelyi István találkozót kezdeményez Navracsics Tiborral az EU-s forrásokról

Ujhelyi István MSZP-s európai parlamenti képviselő találkozót kezdeményez Navracsics Tibor területfejlesztési miniszterrel az EU-s forrásokról.

A szocialista politikus szombati, a Facebook-oldalán közvetített sajtótájékoztatóján közölte, hogy a hozzáférés az uniós forrásokhoz minden magyar család érdeke, ezért nemzeti minimumnak, közös ügynek kell lennie. Azt mondta, el fogja vinni Navracsics Tibornak az elmúlt három év európai uniós országspecifikus ajánlásait, amelyekben az Európai Bizottság minden kritikája részletesen megtalálható.

– jelentette ki Ujhelyi István. Úgy fogalmazott: "mindez az Orbán-kabinet, a kormányzat bűne".

PestiSracok facebook image

– mondta az európai parlamenti képviselő. Navracsics Tibort jó diplomatának nevezte, szavai szerint azonban a miniszter brüsszeli tárgyalópartnerei visszaüzentek a magyar kormányfőnek, hogy a kormánypárti politikus udvariassági látogatásától nem oldódik meg minden. Ujhelyi István kiemelte, hogy a tizenhárom hónapja benyújtott magyar helyreállítási terv az egyedüli, amelyre még nem tudott igent mondani az Európai Bizottság.

– mondta. Az ellenzéki politikus szerint, ha a kormány az év végéig nem áll elő új tervvel, akkor Magyarország biztosan elveszíti a források 70 százalékát. Ujhelyi István úgy vélte, a dokumentum elkészítésekor az ellenzéki pártok véleményét is ki kellene kérni.

Forrás: MTI; Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd

Ajánljuk még

Mr. Trianon, a brit gazember aknamunkáját tétlenül nézte a korabeli magyar elit – Raffay Ernő, Balogh Zsuzsa, Vajda Miklós és sokan mások a búcsú-Polbeatben

‎Polbeat 2023 július 1.
Mr. Trianon - Scotus Viator, a magyarok legnagyobb ellensége címmel jelentetett meg könyvet Raffay Ernő történész. Erről a kötetről, Magyarország Trianon előtti lejáratásának és bomlasztásának ma is érvényes tanulságairól, a nemzetellenes belső ellenség aknamunkájáról beszélgettünk a szerzővel, illetve meghívott vendégeinkkel Vajda Miklóssal, a Paláver hallgatói klub doyenjével, Balogh Zsuzsa üzletasszonnyal, civil nemzeti közösségépítővel, Gyulai Györggyel, a Napról-napra Trianon című kötet alkotójával, Jeney János térképésszel, a nagy trianoni térképhamisítás tudományos leleplezőjével és törzsközönségünk "vezérkérdezőjével", Lukács Lászlóval. A rendhagyó, reméljük csak átmenetileg búcsú-Polbeatet Huth Gergely és Stefka István vezette.

Évek óta nyomasztanak bennünket a Birodalom tényellenőrei, de a Századvég most visszavág nekik (Polbeat-videó)

‎Polbeat 2025 március 14.
Egyfajta kifordított A Birodalom visszavágnak lehetünk szemtanúi, hiszen a Századvég új Tényellenőr.hu-ja épp a birodalomnak vág vissza - vezette fel a legutóbbi Polbeat-beszélgetést Huth Gergely, aki Both Hunort, az új elemző csapat és internetes portál vezetőjét, illetve Béky Zoltánt, a Századvég vezető jogászát kérdezte, Stefka István közreműködésével. Both elmagyarázta: a globalista erők épphogy az álhírek terjesztéséhez használják a fizetett "tényellenőr csapataikat" és elég nagy sikerrel jártak világszerte a negatív kampányaikkal, hangulatkeltéseikkel. E fegyverük kifejezetten a nemzeti szuverenitás megtámadására irányult, de "most ellenük fordítjuk azt."