Pesti Srácok

Magyarok újra a világűrben (VIDEÓVAL)

Egy kulturális-fantasztikus film premierjére volt hivatalos a Nullahategy.hu stábja szerda este: bemutatták a Cinema City mozikban Százados Miklós Lámpagyújtogatók című filmjét. Az alapsztori szerint idegen civilizáció üzenetét fogják be rádióamatőrök Magyarországon, amelyre egy lelkes csapat válaszüzenetet szerkeszt.

ZALKA SZILVI- Nullahategy

Negyvenkét híres és elismert hazai művész, sportoló, "celeb" boncolgatja az élet nagy kérdéseit a filmben, amelyben találkozhatunk többek közt Laár Andrással, Bessenyei Péterrel, Péterfy Borival, Katus Attilával, és sok más érdekes személyiséggel.

PestiSracok facebook image

A videót készítette: Zalka Szilvia és Gaszner Veronika

Ajánljuk még

Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk

Forró drót május 5.
Még sosem dolgoztunk ennyit kampányban, mégis elvesztettük a választást. Köszönöm, hogy velem tartottatok az elmúlt hónapokban. Hála nektek és a Harcosok Klubjának, a nemzeti oldal nem térdelt le a globalista erők előtt a digitális térben sem. Kiállásotokat mindig tisztelettel fogják felidézni a magyar politikatörténetben – jelentette ki Orbán Viktor Digitális Polgári Körök (DPK) tagjainak írt levelében.