Pesti Srácok

Ilyen lesz a Punnany Massif idei éve Budapesten

A Punnany Massif zenekar a 2016-os évet inkább stúdiózással tölti majd, és az évben összesen 8 koncertet ad csupán. A fiúk egy videóban foglalták össze a változásokat, és abban mondják el, hogy miért "rakják félre a lantot".

WeLoveBudapest.hu

"Az évben lejjebb akarjuk csavarni a fordulatszámot, az állandó jövés-menés helyett szeretnénk több időt tölteni egy helyben, nevezetesen a stúdióban" – mondták a fiúk, de azért 4 szólókoncerten, melyek mind a Budapest Parkban lesznek, és 4 fesztiválon megmutatkoznak majd. A sort a VOLT Fesztivál nyitja, majd a Balaton Sound következik, a Sziget-nagykoncert után pedig még a STRAND Fesztiválon láthatjuk a Punnanyt.

Május 13-án egy lemezbemutató koncerttel állnak színpadra, ekkor jelenik meg aFEL kislemez-trilógia második korongja. Másnap pedig egy “újrabemutató” koncertet kapnak ráadásként a rajongók, az apropó az, hogy 10 éve látott napvilágot az első Punnany-lemez, a Körkorkép. “A 2016-os évben ezért újra kiadjuk az azóta már ritkaságnak számító korongot, a Parkos duplabuli második napján pedig, a csapat történetében először, a lemez teljes anyagát élőben is leadjuk.

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

A patriotizmus maga a lázadás - Lajkó Fanni és Szűcs Gábor a Polbeatben

‎Polbeat 2024 december 16.
A mai világ arról szól, hogy egyáltalán ne legyenek nemzetek, ebben pedig a patriotizmus eszméje maga a lázadás. Nemigen maradt olyan uniós tagállam, ahol annyira hazaszeretők az emberek, mint mi, magyarok. Szerencsések vagyunk, hiszen Nyugat-Európában már kevert a társadalom, s lényegében nincs az embereknek nemzettudata - mondta a Polbeat című műsorunkban Lajkó Fanni, jogász az Alapjogokért Központ elemzője, aki másik vendégünkhöz, Szűcs Gábor jogász-elemzőhöz hasonlóan a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagja. Szűcs Gábor ugyanerről így fogalmazott: nem elég önmagában, ha politikusok állnak ki egy ügy mellett, "nekünk is meg kell mutatni, hogy mi a fontos, mert a mi életünkről van szó". Huth Gergely kérdéseire elhangzott az is: Magyar Péter csak epizódszereplő lehet, előbb-utóbb el fog bukni és ezt ő is érzi.