Pesti Srácok

DivatBazár: egyszer volt Budán gardróbvásár

Ma 12 óra és 18 óra között rendezik meg Budapesten a III. kerületi Buda Entertainment & Gastro-ban (volt Új Udvar bevásárlóközpont) a DivatBazárt, ahol minőségi ruhákat, ékszereket, cipőkkel és egyéb kiegészítőket vásárolhatunk ismert bloggerektől.

SZABÓ FRUZSINA ANNA- 061.hu

A rendezvény megálmodója és egyik szervezője Kis Hegedűs Réka ex-modell, akinek a nevéhez fűződik a Fit In The City női blog és a Csivava Majális. "Ez a második ilyen jellegű divatesemény, amit szervezek. Az ötlet akkor született, amikor majdnem elköltöztem a tengerentúlra. Akkor szembesültem vele, hogy rengeteg felesleges, ám szép holmim van, amiket nem vihetek magammal, így arra gondoltam, hogy eladom őket. Végül annyira jól sikerült az értékesítés, hogy egy hosszabb nyaralást ki tudtam belőle fizetni. Az amerikai túra alatt született meg bennem, hogy nagyobb formátumban is érdemes lenne megszervezni ezt a tipikusan csajos programot. A május 14-i DivatBazár pedig pont ilyennek ígérkezik."

PestiSracok facebook image

A Buda Entertainment & Gastro-ban 50 stand várja majd a shoppingolókat. A kiállítók között szerepel Kustánczi Lia modell és playmate, Sáfrány Emese fitneszmodell, Horváth Éva modell és szépségkirálynő. A pedig a Fifty Pairs Of Shoes blogtól Nagy Vivi, Festy, a Beautyjunkie-tól Pekár Magdolna és a Time To Be Unique blogtól pedig Kun-Czellár Krisztina lesz jelen portékáival.

FullSizeRender

A standoknál nem csak ismert személyek állnak majd, a szervezők lehetőséget adtak bárki számára, hogy lefoglalhasson egyet az egyedi és különleges pultokból, és árulja saját, már nem használt ruhadarabjait és kiegészítőit, de persze a vásárlás mellett lehetőség nyílik a csere-berére is. " Ez a megmozdulás abban különbözik a többi garázsvásártól, hogy az árusítók és portékájuk komoly szűrésen mentek át a jelentkezéskor, így garantáltan exkluzív és minőségi darabokból válogathatnak azok, akik nyár előtt frissítenék fel ruhatárukat.

A vendégek a divat mellett a gasztronómiának is hódolhatnak a CakeShop jóvoltából és a ruhavásár örömét megkoronázhatják a cukrászdában vásárolt macaronnal vagy finom süteményekkel, amiket leöblíthetnek a cukrászda szörpjeivel.

IMG_6584A garázsvásár után az érdeklődőket a The Movie Show várja. "Ez a harmadik mozis show-nk, ám az első kettőtől eltérően, most férfiak is jöhetnek a rendezvényre. A programokat direkt úgy állítottuk össze, hogy az erősebbik nem számára is vonzó legyen. A vendégeket welcome drinkkel fogadjuk, de lesz ékszer stílustanácsadás, bikinishow, fehérnemű divatbemutató, meglepetés show BARtendaz fiúktól és tombola is. Természetesen az est csúcspontja a vetítés. A közönség Európa első ágymozijából nézheti végig a Rossz Szomszédság 2-t.

Ajánljuk még

A patriotizmus maga a lázadás - Lajkó Fanni és Szűcs Gábor a Polbeatben

‎Polbeat 2024 december 16.
A mai világ arról szól, hogy egyáltalán ne legyenek nemzetek, ebben pedig a patriotizmus eszméje maga a lázadás. Nemigen maradt olyan uniós tagállam, ahol annyira hazaszeretők az emberek, mint mi, magyarok. Szerencsések vagyunk, hiszen Nyugat-Európában már kevert a társadalom, s lényegében nincs az embereknek nemzettudata - mondta a Polbeat című műsorunkban Lajkó Fanni, jogász az Alapjogokért Központ elemzője, aki másik vendégünkhöz, Szűcs Gábor jogász-elemzőhöz hasonlóan a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagja. Szűcs Gábor ugyanerről így fogalmazott: nem elég önmagában, ha politikusok állnak ki egy ügy mellett, "nekünk is meg kell mutatni, hogy mi a fontos, mert a mi életünkről van szó". Huth Gergely kérdéseire elhangzott az is: Magyar Péter csak epizódszereplő lehet, előbb-utóbb el fog bukni és ezt ő is érzi.

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.