Pesti Srácok

Lehet, hogy megölték George Michaelt?

Lehet, hogy megölték George Michaelt?

Kihallgatták George Michael szeretőjét, Fadi Fawazt, miután a rendőrség azt gyanítja, hogy a sztár drogtúladagolás áldozata lett - írja a DailyMail. Miután az első kórbonctani jelentések nem tárták fel pontosan, hogy milyen körülmények között halt meg George Michael, a rendőrség megkezdte a kihallgatását azoknak a személyeknek, akik kapcsolatban állhattak az énekessel a halála előtti hetekben.

ATV.hu

Elképzelhető az a verzió is, hogy sztárt drogtúladagolással ölték meg.A kétszeres Grammy-díjas sztárra tavaly december 26-án, reggel találtak rá Oxfordshire-i otthonában, de ekkor már nem tudtak segíteni rajta. 53 éves volt. Fadi Fawazt, aki korábban azt mondta, hogy az ominózus estét autójában töltötte, a rendőrség arról faggatta, hogy párja mivel töltötte élete utolsó napjait és óráit. Fawaz, aki 2009 óta a szeretője az énekesnek, azt mondta, hogy kizártnak tartja az önkezűséget, mivel mindketten nagyon várták a karácsonyt, nagyon sok tervük volt az év utolsó napjaira.A rokonokat, a barátokat és a szomszédokat is felkereste az illetékes hatóság, mielőtt jelentésüket ma megküldték az Oxfordshire-i halottkémnek.

PestiSracok facebook image

A Thames Valley-i rendőrség szóvivője azt mondta a DailyMail-nek, hogy bevett gyakorlat, hogy jelentést küldenek a halottkémnek, amelyből megvizsgálhatja a haláleset körülményeit. Ugyanakkor tagadta, hogy George Michael halálával kapcsolatban komolyabb nyomozás kezdődött volna. Bár az igaz, hogy vezető nyomozókat vontak be az eljárásba, akik beszéltek lesifotósokkal is, hogy bocsássák a hatóságok rendelkezésére azokat a George Michael-ról készített képeket, amelyeken az látszik, ahogy a halála előtt jön-megy a házából.

Kép: Twitter

Ajánljuk még

A patriotizmus maga a lázadás - Lajkó Fanni és Szűcs Gábor a Polbeatben

‎Polbeat 2024 december 16.
A mai világ arról szól, hogy egyáltalán ne legyenek nemzetek, ebben pedig a patriotizmus eszméje maga a lázadás. Nemigen maradt olyan uniós tagállam, ahol annyira hazaszeretők az emberek, mint mi, magyarok. Szerencsések vagyunk, hiszen Nyugat-Európában már kevert a társadalom, s lényegében nincs az embereknek nemzettudata - mondta a Polbeat című műsorunkban Lajkó Fanni, jogász az Alapjogokért Központ elemzője, aki másik vendégünkhöz, Szűcs Gábor jogász-elemzőhöz hasonlóan a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagja. Szűcs Gábor ugyanerről így fogalmazott: nem elég önmagában, ha politikusok állnak ki egy ügy mellett, "nekünk is meg kell mutatni, hogy mi a fontos, mert a mi életünkről van szó". Huth Gergely kérdéseire elhangzott az is: Magyar Péter csak epizódszereplő lehet, előbb-utóbb el fog bukni és ezt ő is érzi.

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.