Pesti Srácok

Ápolónőt késelt meg egy beteg Miskolcon

Ápolónőt késelt meg egy beteg Miskolcon

Megkéselt egy ápolónőt egy idős beteg csütörtök délután egy miskolci kórházban; a nővér súlyosan megsérült – közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.

A tájékoztatás szerint a gyanúsított egy műtét miatt volt az egyik miskolci kórházban. Egy ápolónő ellátta őt, ám amikor elfordult tőle, az asszony egy késsel megszúrta. A nővér súlyosan megsérült, azonnal megműtötték. A miskolci rendőrkapitányság közfeladatot ellátó személy elleni erőszak és testi sértés bűntett gyanúja miatt indított nyomozást a 69 éves nő ellen – tartalmazza a közlemény.

Forrás: MTI; Fotó: observator.tv

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk

Forró drót május 5.
Még sosem dolgoztunk ennyit kampányban, mégis elvesztettük a választást. Köszönöm, hogy velem tartottatok az elmúlt hónapokban. Hála nektek és a Harcosok Klubjának, a nemzeti oldal nem térdelt le a globalista erők előtt a digitális térben sem. Kiállásotokat mindig tisztelettel fogják felidézni a magyar politikatörténetben – jelentette ki Orbán Viktor Digitális Polgári Körök (DPK) tagjainak írt levelében.