Pesti Srácok

Bujkál a Jobbik: a kongresszusuk helyszínét sem árulják el

Bujkál a Jobbik: a kongresszusuk helyszínét sem árulják el

A Telex írta meg, hogy a morális mélypontjára jutott, erőszak-botrányban fuldokló Jobbik még a kongresszusa helyszínét sem árulja el a nyilvánosságnak. Ilyen példátlan lapítás közepette igyekszik Jakab Péter újra megválasztatni magát a szebb napokat megélt párt elnökévé.

- a Telex közlése szerint így reagáltak Jakab Péter katonái sajtómegkereséseikre. A portál információi szerint a Jobbik semmilyen nyilvánosságot nem enged a kongresszus közelébe és az újonnan megválasztott elnökség sem fog kamerák elé állni, legfeljebb egy Facebook-videóban hajlandók megmutatkozni.

Forrás: telex.hu; Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Itt a nagy antifa-széljobb vita a Polbeatben: "Nefelejcs" Gergő vs. Lipták Tamás, csütörtök 18 óra, R56!

‎Polbeat 2025 május 29.
Szélsőbal nincs, de igény az volna rá - írta Varga "Nefelejcs" Gergő hét éve a Tett blogon. Nem kellett sokat várnia, hogy a folyamatosan tüzelt antifa csoportok végül radikalizálódjanak, elég csak az Ilaria Salis-féle, 2023-as budapesti terrortámadásra gondolni. Varga "Nefelejcs" Gergő, aki a marxista portál, azaz a Mérce munkatársaként, a Vörös Szittya vlog arcaként és mindenek előtt antifa szervezőként ismert, elfogadta a PestiSrácok felkérését, hogy a másik nagy közéleti szubkultúra, a nemzeti radikálisok emblematikus képviselőjével, Lipták Tamással, a Jobbszélső Telegram csatorna szerkesztőjével, a Magyar Jelen szerzőjével megmérkőzzön a Polbeat nyilvános felvételén, május 29-én, csütörtökön, 18 órától, az R56 Sörözőben. Mérkőzésvezető: Huth Gergely és Kertész Dávid.