Vizes vb – Hatodik helyen végzett Kós Hubert 200 méter vegyesenPPestiSrácok.hu Sport 2022 június 22. Kós Hubert a hatodik helyen végzett 200 méter vegyesen szerdán, a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon. A tizenkilenc éves magyar versenyző, aki tavaly ugyanebben a medencében junior világcsúcsot úszott (1:56.99) az Európa-bajnokságon, 1:57.26 perces idővel csapott célba. Az UTE sportolója – aki az ötödik idővel, 1:57.23 perccel került a döntőbe – nagyon bekezdett, és ezúttal a pillangó és a hát után mellen nem maradt le riválisaitól. Ekkor még úgy tűnt, harcban lehet az éremért, azonban a gyorsra elfogyott az ereje és visszacsúszott.
Vizes vb – Hosszú és Sebestyén is továbbjutott 200 méter vegyesenPPestiSrácok.hu Forró drót 2022 június 18. Hosszú Katinka és Sebestyén Dalma is elődöntőbe jutott 200 méter vegyesen a budapesti vizes világbajnokság úszóversenyeinek szombati nyitónapján.
Beszólt Krúbinak, feljelentették internetes agresszióért Bayer Zsoltot Forró drót szeptember 9. Bayer Zsolt állítólag fenyegető kijelentéseket tett az akasztást szorgalmazó Krúbi rapper és édesanyja ellen.
Az üzengetések megvoltak, a világháború elmarad – Lassan mindenki túlteszi magát az orosz drónokon (Cikkünk frissül!) Forró drót szeptember 10. Vörös riasztást rendeltek el Lengyelországban, egy éjszaka alatt tizenkilenc drón sértette meg az ország légterét.
A berlini rendőrök fele nem tud németül Forró drót szeptember 9. Olvasóink elnézését kérjük, a cím kissé félrevezető. A helyes megállapítás ugyanis az, hogy a berlini rendőrtanoncoknak több, mint a fele nem tud németül.