A 9. Savaria Filmszemle különdíját a PestiSrácok által gyártott "Mi svábok, mindig jó magyarok voltunk..." című alkotás nyerte elJurák Kata Magyar ugar 2022 május 13. A 9. Savaria Filmszemlén a PestiSrácok által gyártott Mi svábok, mindig jó magyarok voltunk című film is szerepelt, amely hiánypótló alkotás a magyar–német együttélés témakörében. A zsűri különdíjjal jutalmazta László Gáborék munkáját.
Nem kell félnetek, a korlátlan migráció a gumikérdést is megoldja Magyar ugar december 15. A tiszás relativizálástan tudatromboló hatásai.
Orbán Viktor: azért küzdünk, hogy Magyarország legyen az a hely, ahol erő, lehetőség, kibontakozás van (VISSZANÉZHETŐ) Magyar ugar
"Fájdalmas, de szükséges" reformokra van szükség a nyugdíjrendszerben - söpröget a HVG a Tisza előtt Magyar ugar