Pesti Srácok

airsoft

Íme, az új "új erő": Magyar Péter vérciki komlói programját a balos polgármesterjelölt szervezte

Magyar ugar 2024 április 23.
Engedély nélkül ment be Magyar Péter hétfőn az egykori komlói bányaterületre, hogy az ott készített felvételekkel prezentálja, milyen lepusztult állapotban van a vidék Magyarországa. A baloldal új messiásának sikerült ismét csúnyán beégetnie magát és tanúbizonyságot tennie arról, hogy az aranyifjú felépített marketingszöveget pufogtat és alapvető információkkal sem rendelkezik arról, amiről beszél. Az általa bemutatott terület, az úgynevezett Zobák-akna ugyanis a bánya bezárása óta magántulajdonban van. A bánya 2000-es bezárása után a Mecseki Bányavagyon-hasznosító Zrt-t egy olasz hátterű befektetőnek adta el az akkor szocialista városvezetés, aki konkrétan semmit sem valósított meg a beígért nagy tervekből. A tulajdonostól a területet évek óta egy környékbeli vállalkozás bérli, airsoft kiképzésekhez és versenyekhez. Magyarnak a hétfői elbaltázott programjával többszörösen sikerült magát lebuktatnia. A PestiSrácok.hu megtudta, hogy a a komlói programját a baloldal helyi emberei szervezték, a DK, az MSZP, a Momentum jelöltjei, akik a szavazólapon civil álca mögé bújnak. Nekik, biztos ami biztos, besegített Szakács László is egykori MSZP-s alpolgármester (akinek az idején eladták a területet), korábbi MSZP-s országgyűlési képviselő, a 2022-es közös baloldali jelölt is.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!