Pesti Srácok

ápolónő

Volt barátnője kitálalt a mártírt játszó, a helyi fideszes képviselőt kínzással fenyegető siófoki ápolónőről

Magyar ugar 2019 december 12.
Nem egy szegény áldozat, hanem hazug, manipulatív nő V.-né Mónika. Nem az a csoda, hogy kirúgták a munkahelyéről, a siófoki kórházból, hanem az, hogy egyáltalán kórházban dolgozhatott – ezt állítja egy most megjelent blog arról az ápolónőről, akit felkarolt az ellenzéki média, illetve az ellenzéki politikusok, miután durva, kínzással viccelődő Facebook-posztja miatt elbocsátották. V.-né Mónika, aki az ATV-nek azt mondta, "félelem, rettegés" van a kórházakban, azt találta írni Siófok fideszes országgyűlési képviselőjéről a közösségi oldalán, hogy nem bánnának kíméletesen az urológiai osztályon Witzmann Mihállyal, ha esetleg oda kerülne. Az elbocsátott nővért azonnal védelmébe vette Siófok ex-jobbikos polgármestere, azt állítva, hogy V.-nét politikai okokból rúgták ki, mert a kampánycsapata tagja volt. A "Nem a Móúnika ügyvédje" Facebook-blog szerint ugyanakkor Lengyel Róbert polgármester a barátinál jóval közelebbi kapcsolatot ápol a nővérrel. A blog szerzője, aki, mint kiderült, több, mint egy évtizeden át volt barátnője az ápolónőnek, nemcsak ezen állítását igazoló dokumentumokat, leveleket, üzenetváltásokat mutatott a PestiSrácok.hu-nak, hanem több olyan nem elhanyagolható részletet is elárult V.-né Mónikáról, ami minimum megkérdőjelezi mártírkodását és a mellette szerveződő ellenzéki kék szalagos, adománygyűjtő hisztit.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!