Fizetőssé válik a Facebook – Megmutatjuk, hogyanPPestiSrácok.hu Forró drót 2023 január 24. Napok óta terjed a sajtóban, hogy tavasztól fizetni kell majd a Facebook, a Messenger és az Instagram vagy éppen a Spotify használatáért is. Noha nem közvetlenül, hanem az adatforgalmunkon keresztül. A Mandiner számolt be róla és mutatta meg részletesen, mely alkalmazások lesznek pár hónap múlva már csak az adatforgalmunk terhére használhatók.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat