Pesti Srácok

baloldali botrányok

Hazaárulás, pánikkeltés, rosszindulat, tudatlanság és uszítás: 2022-ben is ennyi telt a baloldaltól

Magyar ugar 2022 december 31.
Eltelt egy újabb év, az esztendő értékelésénél azonban sok újat nem tudunk mondani, pedig őszintén szeretnénk, ha a baloldal – még ha nem is értenénk egyet velük – legalább a saját hazájának akarna jót. Ez azonban láthatóan annyira messze van egymástól, mint Makó Jeruzsálemtől, hiszen 2022-ben a magyarországi baloldal még tovább mélyítette saját válságát, az újabb választási fiaskót követően pedig a szokásos széthúzás, mindennel szemben történő ellentmondás, és a külföldről beáramló dollárok töltötték ki az idejüket. A Karantén az idei év legszánalmasabb produkcióit gyűjtötte egy csokorba, a hazaárulás, pánikkeltés, rosszindulat és a tudatlanság berkeiben pedig óriási volt a csata, ebből pedig szemelvényeket mutatunk nektek. Itt lesz az angoltudor Arató Gergely, valamint párttársa, a fetrengős kamugép, Varju László, de nem feledkeztünk meg arról sem, ahogy a szocialista Harangozó Tamás belesül a rezsiről és áramárról betanult hazugságába. Akinek ez nem lenne elég, annak tudunk még kínálni magyarokat gúnyoló Pottyondi Edinát és különösen ostoba Kerpel-Fronius Gábort is. Köszönjük, hogy egész évben néztétek a Karanténvlogot, tartsatok velünk jövőre is, iratkozzatok fel a YouTube-csatornára! Boldog, békés és sikerekben gazdag újévet kívánunk minden kedves nézőnknek!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!