Pesti Srácok

blm-szobor

Ilyen jövőt szán a magyaroknak a Momentum: Fegyőrék számára Pikó András és Baranyi Krisztina tevékenysége a követendő példa és az etalon

Magyar ugar 2021 április 17.
Sűrű este volt ismét a Karanténvlogban, ahol Szabó Gergő és állandó vendégei, Dezse Balázs, valamint Szalai Szilárd az ellenzék által összehordott rengeteg ízléstelenséget pörgette végig. Ebben segítségükre volt Lévai István Zoltán, a XVIII. kerület fideszes önkormányzati képviselője és választókerületi elnöke. A péntek esti Karanténvlog a boszorkányok estéje volt, hiszen elképesztő gonoszság áradt Dobrev Klára és Szabó Tímea legújabb böffeneteiből. Gyurcsány felesége a koronavírusból szerencsére kigyógyult, de a kóros hazudozásból és uszításból sajnos nem, így tovább tolta az oltásellenes propagandát és még ő oktatott maszkviselésről. Szabó Tímea pedig jó kommunistaként gondolkodás nélkül letagadta hónapokon keresztül mantrázott hazugságait és a kínai vakcina mellett kampányolt, miközben a kormányt vádolta oltásellenességgel. A régi kommunista recept, úgy látszik, még mindig működik: vádold meg azzal ellenfeledet, amit te csinálsz, vagy amire te készülsz. De Szabó Tímea azért nem tagadta meg magát, hiszen a teljes vereség tudatában azért reményét fejezte ki, hogy a kínai vakcina okoz még problémákat hazánkban. Szerencsére Fekete-Győr András is színesebbé tette a péntek estét, hiszen teljes nyugodtsággal kijelentette, hogy Pikó András és Baranyi Krisztina az igazi példakép – aki tehát a Momentumra szavaz, számítson arra, hogy Józsefváros és Ferencváros elképesztő szétbarmolása lesz a követendő példa: a káosz, drogosok, szemét, széthordott pénz, elbocsátott dolgozók, teljes nemtörődömség és persze a BLM-szobor. Nézzétek most is a Karanténvlogot!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!