Pesti Srácok

bódis kriszta

Fő a hitelesség: Magyar Péter rózsafüzért lobogtat, közben genderaktivistát támogat tűzön-vízen át | Karanténvlog

Ps TV 2025 március 1.
Nagy öngólokat lőtt a baloldal a szerdai Fővárosi Közgyűlésen, hiszen egyrészt nem ment át a genderaktivista Bódis Kriszta pozícióba ültetése, másrészt a USAID által finanszírozott szervezetek listáját is nyilvánosságra kell hozni Karácsony Gergelyéknek. Utóbbi még okozhat kellemetlen pillanatokat a fővárosi baloldalnak, hiszen az álcivil szervezetekkel való együttműködés így bizonyítható lesz. A Tisza Párt különösen nagy blamázsba futott bele a közgyűlésen, hiszen továbbra se nagyon tudják, hogy milyen rendezvényen vannak, ellenben az egyik takaréklángelme, Barna Judit még el is kotyogta az egyik belső infót, amit addig tagadtak, miszerint a tiszások jelölték a migrációt veszély helyett esélynek tartó Bódis Krisztát. Érdekes belegondolni abba, hogy a rózsafüzért lobogtató, magát erősen vallásosnak is nevező Magyar Péter hogyan számol el egy gyermekek számára LMBTQ-propagandát készítő genderaktivistával, hiszen Bódis Kriszta írta a Csipkejózsika című mesét, amely homoszexuális hercegekről és hercegnőkről szól gyermekeknek. Karácsony Gergely teszetoszasága, a Tisza öngóljai alaposan kidíszítették a Fővárosi Közgyűlést, ahol Barabás Richárd értelmetlenül áldozatpózba helyezte magát, kiállva a Pride mellett és több baloldali politikus hozta ismét a formáját.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!