Pesti Srácok

bolsevik terrorszervezet

Először pénzt küldtek külföldről a magyarok ellen, most bolsevik verőlegényeket (Karanténvlog)

Ps TV 2023 február 18.
Újabb szintet lépett a hazánk elleni egész pályás letámadás, hiszen nem volt elég, hogy külföldi pénzzel próbálták befolyásolni a magyar választásokat, amelyben a hazai baloldal vastagon és tevékenyen részt vett, most már verőlegényeket is küldenek. A bolsevik terrorszervezet, az antifa most már hazánkban is tobzódott, hiszen találomra vertek magyar embereket. Láthatóan nem elég a befolyásolás, most már a megfélemlítés szakaszába ért a nemzetközi és hazai baloldal tevékenysége. A Karantén legújabb adása ezért nagyrészt az antifákkal, a bolsevik terrorcsoporttal foglalkozik, akik már nevükben is hazugságot közvetítenek, hiszen a fasizmust és a nácizmust keverik össze tudatosan, még a Sztálin által kitalált recept szerint. A lincselés elkövetőit a rendőrség szerencsére elfogta, de egyértelmű, hogy drákói következményekkel kell, hogy járjon ez az aljas tett, a magyarok összefogása pedig megállíthatja a további próbálkozásokat. A Karantén mutatóba azért a DK újabb nagy teljesítményét is pellengérre állította, ugyanis a hazaárulás újkori bajnokai most Várhelyi Olivér, a magyar bővítési uniós biztos ellen hergelnek, akit el akarnak tüntetni pozíciójából egy bekapcsolt mikrofonnál elhangzott mondata miatt. A helyzet azért is pikáns, mert a DK-n kívül senki sem akarja Várhelyi leváltását, amire se lehetőség, se akarat nincs, Gyurcsányék azonban igyekeznek ismét a magyarok ellen síkra szállni. Nézzétek most is a Karantént, rendhagyó adást láthattok! Iratkozzatok föl a PS TV és a Karanténvlog Youtube-csatornájára is!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!