A koronavírus újabb variánsaival szemben is hatásos a Sinopharm vakcinájaPPestiSrácok.hu Forró drót 2021 január 5. A koronavírus újabb variánsaival szemben is hatásos a Sinopharm kínai állami gyógyszergyártó Kínában nemrégiben engedélyezett vakcinája – közölte az oltóanyag fejlesztője a CCTV kínai állami televízióban kedden. Jang Hsziao-ming, a Sinopharm leányvállalataként működő China National Biotec Group (CNBG) elnöke a CCTV-nek elmondta, a koronavírus új mutációja nem tette hatástalanná a vakcinát.
Orbán Anita: azért nem jönnek az uniós pénzek, mert ellopták Forró drót május 22. Diplomáciánk olyan biztos kezekben lesz a következő években, mint ahogy a kócos asszony idején volt.
Elfogadja a migrációs paktumot a Tisza-kormány? Forró drót május 21. Ez derült ki Orbán Anita külügyminiszter szavaiból.
Tűzfalcsoport: Magyar Péter anyukája csak úgy halmozta a bírósági vezetői pozíciókat az elmúlt 16 évben Forró drót május 21.
Ó, te drága kommunizmus: A miniszterelnök sógorának javaslatára államosítja a Tisza a vagyonkezelő alapítványokat Forró drót május 21.