Szigorították a pedofília büntetését Lengyelországban - A törvény alól nem lesz kibúvóPPestiSrácok.hu Forró drót 2019 május 14. A kiskorúak elleni szexuális visszaélések büntetési tételeinek szigorításáról hozott döntést a lengyel kormány kedden, néhány nappal azután, hogy egy, a lengyel katolikus egyházban történt hasonló visszaélésekről szóló film hatalmas megrázkódtatást okozott a lengyel társadalomban és belpolitikában.
Véres csepp - Szilágy Ákos nyílt levele Kapitány Istvánnak Magyar ugar január 27. Nyílt levelet írt Szilágyi Ákos Kapitány Istvánnak.
Gulyás Gergely a Kormányinfón: Már nem látszik Ukrajna uniós finanszírozásának vége (VISSZANÉZHETŐ) Magyar ugar január 29. A döntés értelmében a távhő, a villany és a gáz esetében esetében lehet érvényesíteni a kedvezményt.
Indul a Szamuely-féle platós kocsi, tiszás ordibátorok okítják majd a vidéki magyarokat Magyar ugar január 29.