Csoportos per indulhat a Sony ellen az Egyesült ÁllamokbanPPestiSrácok.hu Forró drót 2021 május 9. Csoportos per indulhat az Egyesült Államokban a digitális konzoljátékok értékesítési praktikája miatt a Sony ellen. A Bloomberg beszámolója szerint a jogi eljárást indítani kívánó csoport a piaci verseny akadályozásával, ezáltal pedig a fogyasztók megkárosításával vádolja a vállalatot. Az előzmény az, hogy a cég 2019-ben lehetetlenné tette a partnerek és a kereskedések számára, hogy digitális formában árulják a videojátékokat, kizárólag bolti dobozos kópiákat forgalmazhatnak azokból.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat