Két új határátkelőt nyitnak Arad és Békés megye közöttPPestiSrácok.hu Forró drót 2021 április 22. A román kormány szerdai ülésén memorandumban hagyta jóvá kétoldalú megállapodás megkötését a magyar kormánnyal két új közúti határátkelőhely megnyitásáról, Kisvarjaspuszta és Dombegyház, illetve Ottlaka és Elek között. Mindkét – eddig alkalomszerűen megnyitott – határátkelő Arad és Békés megye között teremt újabb állandó közúti összeköttetést.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat