„Álomból valóság lett" - Új egészségügyi központ nyílt BudakeszinHÉHarangozó Éva PS Riport 2023 szeptember 15. Nagy várakozással tekintettek a budakesziek arra, hogy megépüljön az új egészségközpont. Menczer Tamás, a Külgazdasági és Külügyminisztérium kétoldalú kapcsolatokért felelős államtitkára az átadón kiemelte: átlagosan negyven százalékkal növeli a helyi szakrendelési kapacitásokat a 311 millió forint kormányzati forrásból épült egészségház. Az intézmény átadóján elhangzott, hogy azért építették meg az új központot, hogy a Buda környékiek minél előbb kapjanak megfelelőorvosi ellátást.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat