Áder János: a klímaváltozás hatásai a Kárpát-medencében korábban és súlyosabb formában jelentkeznekPPestiSrácok.hu Forró drót 2021 április 12. A klímaváltozás hatásai a Kárpát-medencében korábban és súlyosabb formában jelentkeznek, mint Európa számos más régiójában – figyelmeztetett Áder János köztársasági elnök hétfőn az Első Országos Interdiszciplináris Éghajlatváltozási Tudományos Konferencián, amelyet a koronavírus-járvány miatt online térben rendeztek meg. Az államfő – a rendezvény fővédnöke – a résztvevőkhöz szólva kiemelte: azért találkoznak ebben a formában is, hogy négy napon keresztül a klímaváltozás Kárpát-medencei, magyarországi hatásairól cseréljenek eszmét, hogy feltérképezzék az elmúlt években, évtizedekben felhalmozott tudást, és elkezdjék azt a közös munkát, ami két és fél év múlva az első nemzeti értékelő jelentéshez vezet.
Az ukránok szerint az Orbán Viktor elleni merénylet egyre biztosabb Forró drót március 10. Szerintük nem az a lényeges kérdés, hogy lesz-e ilyen merénylet, hanem az, hogy ezt majd Orbán Viktor hogyan használja föl az ukránokkal szemben.
Zelenszkij rájött, hogy az áprilisi választást Orbán is megnyerheti Forró drót március 12. Zelenszkij: szükségünk van egy B-tervre.
Orbán Viktor reagált az őt és családját érő ukrán fenyegetésre Forró drót március 11. Azért mindennek van határa!
A Mol tisztázta, hányszoros árakon szállítanak a szomszédok – A Mol meg már csak tudja Forró drót március 3.
„Hadd végezzék ki az egész rohadt tolvaj családot, még a pár éves unokákat is!” – így örömködtek a tiszások Orbán családjának ukrán megfenyegetésén Forró drót