Savanyú a szőlő - nem könnyű most brüsszelitának lenni Világugar 2024 november 8. Mondhatnánk, hogy még mindig az amerikai választás eredményétől hangos a világsajtó (és az internet), de ez nem teljesen fedi a valóságot. A hang, amit azóta is hallunk, nem más, mint a Demokrata Párt által kézivezérelt világelit nyöszörgése. Véletlen egybeesés, hogy a brüsszeli elit most pont Budapesten tartózkodik, mégpedig a magát mindenkitől is "elszigetelő" Orbán Viktor meghívására, így az ő jajveszékelésük egy picivel jobban hallatszik. Ursula von der Leyen például az elsők között sírt fel, amikor kiderült: Orbán lehet a híd Brüsszel és Washington között a következő négy évben.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat