Pintér: 2020-ban is lesz fizetésemelés a rendvédelmi ágazatbanPPestiSrácok.hu Forró drót 2019 június 4. Magyarországon tovább javult a közbiztonság - jelentette ki a belügyminiszter kedden az Országgyűlés nemzetbiztonsági bizottságának ülésén. Pintér Sándor elmondta: 2020 januárjában is lesz fizetésemelés a rendvédelmi ágazatban, de a mértékéről még nincs döntés. Szólt arról is, hogy a közfoglalkoztatottak száma 2013-ban 240 ezer körül volt, azóta azonban elindult a gazdasági fejlődés, és a számuk 120 ezerre csökkent.
Illetményemelés jön a belügyi hivatásos állomány részérePPestiSrácok.hu Forró drót 2019 május 31. Több, független forrásból a Belügyminisztérium hivatásos állományát érintő pozitív kormánydöntésről értesült a Magyar Nemzet.
A KSH szerint hajszálnyit gyorsult a keresetek emelkedése februárbanPPestiSrácok.hu Magyar ugar 2016 április 20.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat
"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben Polbeat