Pesti Srácok

fonyód

Női testőrsége gyűrűjéből, a fonyódi fesztivál hívatlan vendégeként bizonygatta Kroó Zitának Márki-Zay, hogy igenis tiszteli a nőket (VIDEÓ!)

KZKroó Zita Magyar ugar 2022 február 13.
A mobil WC mellett talált helyet magának Márki-Zay Péter fonyódi alakulata a fonyódi kolbászfesztiválon. Habár a Balaton legnagyobb téli rendezvénye eddig mindig politikamentesen zajlott, most a polgármester kérése ellenére sem bírták ki a balosok, hogy ne rondítsanak a vidám fesztiválba. A miniszterelnök-jelölt érkezésekor rögtön kifogásolta, hogy miért nem Bohár Dániel kollégánk kérdezi, ami miatt kolléganőnkben – elmondása szerint – felvetődött: lehet, a baloldali jelöltnek általában problémája, ha nő kérdezi, hiszen már többször is tett dehonesztáló megjegyzéseket a hölgyekre, például, amikor Dobrev Klára eredményeit úgy dicsérte, hogy milyen kiváló teljesítmény ez tőle annak ellenére, hogy nő. Márki-Zay azonban felcsapott korábban grafológusnak is, hiszen a rossz helyesírásból azt szűrte le, hogy egy nő írt neki levelet. Márki-Zay Péterfi Judit dublőrhadseregéből kikiáltva mégis azt bizonygatta, hogy tiszteli a nőket, ami abban nyilvánul meg, hogy van három lánya és egy felesége, és szokott virágot adni a hölgyeknek nőnapkor. Az összefüggést mi sem értettük... Továbbá azt is megtudtuk, a baloldal miniszterelnök-jelöltje szerint Novák Katalin az, aki nem tiszteli a nőket. Majd szimpatizánsai próbálták stábunkat távol tartani Márki-Zay Pétertől. Arra a kérdésre pedig, hogy nem probléma-e, hogy Hadházy Ákosnak nincs jogi végzettsége, miközben őt nevezné ki elszámoltatási biztosnak, azt felelte, hogy nem.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!