Pesti Srácok

g-nap

Rendkívüli értekezlet a Hír TV-nél - Élőben jelentkezünk a helyszínről

Magyar ugar 2018 augusztus 1.
Lesz I-nap, azaz Igazság Napja a G-nap után? Többek közt ez a mai nap kérdése a Hír TV kapcsán. Ahogy arról több balliberális médium vészjóslóan beszámolt, ma délelőttre rendkívüli értekezletet hívott össze a Hír TV új vezetése. Több napja tartó találgatás után kiderül, mi lesz a sorsa a csatornának, illetve mi lesz azokkal, akikkel három és fél évvel ezelőtt egyik napról a másikra fordítottak hátat korábbi elveiknek és szolgálták ki az új, sértődött, bosszúálló tulajdonosi akaratot. Egyes médiumok tudni vélik, hogy azok a régi vezetők térnek vissza, akikkel a G-nap után kifejeztük szolidaritásunkat, ugyanis elvi okokból azonnal távoztak a csatornától, úgy is, hogy nem tudták, a következő hónapban miből fogják eltartani a családjukat. A HVG-től a 24.hu-ig, akiket akkor nem nagyon izgatott Szikszai Péter vagy Gajdics Ottó jövője, ma Csintalan Sándorért és Kálmán Olgáért aggódnak. Azért a Kálmán Olgáért, aki több millió forintos fizetésért fordított hátat korábbi kenyéradóinak és váltott csatornát. A G-nap után a PestiSrácok nyilatkozatot is kiadott, melyben szolidaritását fejezte ki azok iránt, akik nem voltak hajlandóak elveket cserélni. Ma a Mérce írja, hogy szolidaritást vállal a Hír TV azon munkatársaival, akiknek szerintük ma megpecsételődik a sorsa. Mit gondol, mi a valószínűbb, Kálmán Olga visszavonul az ATV-re, vagy csütörtöktől már nem utálja majd annyira a kormányt és továbbra is a Hír TV csapatát erősíti? Hamarosan minden kiderül, kövesse velünk élőben az eseményeket!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!