Pesti Srácok

gyurcsány tv

A balos viccemberek még a focivébét is ízléstelen magyargyalázásra használják (Karanténvlog)

Ps TV 2022 december 3.
Az orosz–ukrán háború egyre nehezebb helyzetbe sodorja Európát és sajnos hazánkat sem kíméli az energiaválság. Ilyen esetekben minden nemzetnél az összefogás a legfontosabb, és ilyenkor gyorsan ki is derül, kik azok, akik számára csak a pitiáner gyűlölködés és káoszteremtés számít. A Karantén hosszú tapasztalatai alapján egyértelműen állíthatja, hogy a Gyurcsány-szektánál primitívebb hazaárulást, hergelést és pánikkeltést a többi baloldali formáció sem tud összehozni, pedig bőszen próbálkoznak. Varju elvtárs ismét megmutatta, hogy nem véletlenül bízik benne Gyurcsány Ferenc, mérgező és hazug szavaira azonban lecsapott a Karantén. Ezen kívül a szerdai Fővárosi Közgyűlés menekülő baloldali politikusai is szóba kerültek a Karanténben, hiszen a guruló dollárok közepette egyre kellemetlenebb a kommunikáció, amely a terelés, hazudozás és a felelősségkenés nemes útján halad tovább a maga útján a baloldal berkeiben. Foglalkoztunk még Karácsony Gergely méltatlan szavaival, amelyeket egy ukrán portálnak adott elő, ebben pedig nyíltan kimondja, hogy a kárpátaljai magyarok magukénak kell érezniük az orosz–ukrán háborút. Végül Lengyel Tamással, a színészkedést gagyi nemzetgyalázó paródiákra cserélő "független" gondolkodóval zárjuk az e heti adást, aki a focivébét is arra használta, hogy beleszálljon a saját nemzetébe. Nézzétek velünk a Karantént, iratkozzatok föl a PS TV és a Karanténvlog Youtube-csatornájára!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!