gyurcsány tv
A balos viccemberek még a focivébét is ízléstelen magyargyalázásra használják (Karanténvlog)
Az orosz–ukrán háború egyre nehezebb helyzetbe sodorja Európát és sajnos hazánkat sem kíméli az energiaválság. Ilyen esetekben minden nemzetnél az összefogás a legfontosabb, és ilyenkor gyorsan ki is derül, kik azok, akik számára csak a pitiáner gyűlölködés és káoszteremtés számít. A Karantén hosszú tapasztalatai alapján egyértelműen állíthatja, hogy a Gyurcsány-szektánál primitívebb hazaárulást, hergelést és pánikkeltést a többi baloldali formáció sem tud összehozni, pedig bőszen próbálkoznak. Varju elvtárs ismét megmutatta, hogy nem véletlenül bízik benne Gyurcsány Ferenc, mérgező és hazug szavaira azonban lecsapott a Karantén. Ezen kívül a szerdai Fővárosi Közgyűlés menekülő baloldali politikusai is szóba kerültek a Karanténben, hiszen a guruló dollárok közepette egyre kellemetlenebb a kommunikáció, amely a terelés, hazudozás és a felelősségkenés nemes útján halad tovább a maga útján a baloldal berkeiben. Foglalkoztunk még Karácsony Gergely méltatlan szavaival, amelyeket egy ukrán portálnak adott elő, ebben pedig nyíltan kimondja, hogy a kárpátaljai magyarok magukénak kell érezniük az orosz–ukrán háborút. Végül Lengyel Tamással, a színészkedést gagyi nemzetgyalázó paródiákra cserélő "független" gondolkodóval zárjuk az e heti adást, aki a focivébét is arra használta, hogy beleszálljon a saját nemzetébe. Nézzétek velünk a Karantént, iratkozzatok föl a PS TV és a Karanténvlog Youtube-csatornájára! Mi hiányzott az életünkből? A Gyurcsány TV, ami értéket közvetít
Az elnyomott és cenzúrázott, diktatúra által szabdalt és széttaposott ellenzéki sajtó mégiscsak él? A Népszavától a HVG-n, Telexen, Indexen átívelő, 24.hu-val, Nyugatifénnyel és persze mindenféle Hírhugóval és hasonló baloldali szennymédiával folytatódó sor most válik teljessé, hiszen a hírek szerint Gyurcsányék televíziót indítanak. Az elnyomás láthatóan fokozódik, de az teljesen biztos, hogy a szemkilövetőnek kevés a mostani paletta, ahol a szánalmas és primitív, ám agresszív demagógiát a nemzetre tudja önteni, így jön a Gyurcsány TV, vagy valami hasonló nemes kezdeményezés, erre már csak néhányat kell aludni. Ugye, mindenki várta már? Ajánljuk még
Pócs János a Polbeatben: az MSZP-s maffia a Tisza Pártban él tovább
Schiffer András a Polbeatben - Hogyan tovább?
"Végre arról beszélünk, aminek értelme van!" - Itt a nagy kibeszélő Polbeat!
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!