"Egy kenyéren vagyunk, közös a sorsunk" – Összeöntötték a kárpátaljai magyar gazdák által összegyűjtött búzát NagydobronybanPPestiSrácok.hu Forró drót 2019 augusztus 10. Ünnepélyesen összeöntötték a Magyarok Kenyere – 15 millió búzaszem program keretében a kárpátaljai magyar gazdák által összeadott több, mint 100 tonna búzát szombaton, az ungvári járásbéli Nagydobronyban. Az eseményen elhangzott: a kárpátaljai magyar gazdáknak és a kárpátaljai magyaroknak tudniuk kell, hogy a nemzet egyre gyarapodó ereje ott van mögöttük, és együttérez velük az egész Kárpát-medence magyarsága.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat