Pesti Srácok

hoppál péter

A keserű epét köpő momentumos LMBTQ-felelős Putyin utolsó csatlósának nevezte Orbán Viktort – Hoppál Péter a Karanténvlogban

Magyar ugar 2022 március 19.
Szabó Gergő és vendégei a péntek esti Karanténvlogban ismét jókat nevettek és közben ki is dühöngték magukat, hiszen az ellenzék ezen a héten is bőven adott muníciót a srácoknak. Dezse Balázs és Szalai Szilárd most is a fedélzeten voltak, a vendég pedig Hoppál Péter fideszes országgyűlési képviselő, miniszteri biztos volt. A srácok először a politikus szűkebb pátriájáról, Baranya megyéről és a választás esélyeiről beszélgettek; szóba került a szocialistáktól a DK-ba átmasírozó Szakács László, az ellenzék helyi jelöltje, aki Gyurcsány kiszolgálójaként a devizahitelesek sanyarú sorsáért ugyancsak felelős volt, most azonban kommunista módon pont ő szólal fel az érdekükben. A Karanténvlog Buzinkay Györggyel, a Momentum LMBTQ-felelősével is foglalkozott, aki Putyin utolsó csatlósaként emlegette Magyarországot, ostoba és agresszív hazugságokkal terhelve a magyar emberek fülét és lelkét. Természetesen nem maradhatott ki a Kapitány sem, a napi szinten saját magát alázó Márki-Zay Péter sem, aki szerint nem voltak fiatalok a Békemeneten, emellett pedig folyamatos önellentmondásokba keveredett újabb zavaros beszédében. Végül Jakab Péter húzta le a rolót saját maga előtt, aki szerint a vidéki emberek kiröhögik a Fideszt. Mi viszont Jakab Pétert nevettük ki, aki természetesen nem tudott válaszolni a Jobbik alelnökének karlendítős performanszára, cserében inkább a Fideszt szélsőségesezte le primitív és kisstílű módon. Nézzétek most is a Karantént!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!