GEOrgPOLITIKA | Izraeli diplomatákat lőttek agyon Washington DC-ben Ps TV 2025 május 22. Egy palesztin kendőt (kufiját) viselő amerikai férfi lelőtte az izraeli nagykövetség két alkalmazottját az Egyesült Államok fővárosában, Washington DC-ben. A merénylet a Capital Jewish Museum nevű zsidó múzeum előtt történt. Ezt Kristi Noem amerikai belbiztonsági miniszter jelentette be. Egy gyanúsítottat az ügyészség letartóztatott. A támadó be akart hatolni a múzeumba is, feltehetően azért, hogy további embereket gyilkoljon meg, de a biztonsági személyzet ezt megakadályozta és őrizetbe vették a támadót a rendőrök kiérkezéséig.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat
"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben Polbeat