Visszasírjuk a 40 rablót: tovább nőtt Karácsony tanácsadóinak száma és fizetése isPPestiSrácok.hu Forró drót 2025 március 20. Hirtelen mindenre lett pénze a "kivéreztetett" és csőd szélén álló fővárosi Önkormányzatnak. Karibaba 40 rablója további játszótársakat kaptak maguk mellé, mindezt emelt fizetésért. Ők a vörös segély zöld verziójaként úgy kerültek a Fővárosi Önkormányzat költségvetési soraira, hogy senki nem választotta meg őket, így kiestek a politikából. Ilyen Kerpel-Fronius Gábor, vagy V. Naszályi Márta. Hogy az ő feladatuk pontosan mi lesz, azt nem tudni, az eddigiek közül azonban vélhetően a hetente csődöt kiáltó Kiss Ambrus végezhette a legjobban a dolgát eddig, ő ugyanis több mint kétszer annyit kereshet ezentúl, mint eddig. A Mandiner gyűjtése azonban más érdekességeket is tartogat.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat
"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben Polbeat
Nagyon súlyos, sötét dolgokról írok - Mező Gábor az első novelláskötetéről, régi és új ügynökökről (PS-videó) Polbeat