karmelita kolostor
Orbán Viktor az osztrák törvényhozás elnökét fogadta a Karmelita kolostorban
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn a Karmelita kolostorban fogadta Wolfgang Sobotkát, az osztrák törvényhozás, a Nemzeti Tanács elnökét, akivel a koronavírus-járvány elleni sikeres magyarországi és ausztriai védekezésről, valamint az újra erősödő illegális migrációról is tárgyaltak – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.Orbán Viktor egy spanyol jobboldali, a VOX párt vezetőjével tárgyalt
Magyarországra látogatott Santiago Abascal, a spanyol VOX párt elnöke, parlamenti képviselő, akit csütörtök délelőtt Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke is fogadott a Karmelita kolostorban – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke.Orbán Viktor a Karmelita kolostorban fogadta Karikó Katalint
Orbán Viktor miniszterelnök csütörtök reggel a Karmelita kolostorban fogadta Karikó Katalin kutatóbiológust, biokémikust, a szintetikus mRNS-alapú vakcinák technológiájának szabadalmaztatóját – közölte az MTI-vel Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.A Fidesz-KDNP EP-képviselőivel egyeztetett Orbán Viktor
Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke hétfő délután a Karmelita kolostorban a Fidesz-KDNP európai parlamenti képviselőit fogadta – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke. Az évindító egyeztetésen az Európa előtt álló legfontosabb kihívásokról volt szó.Orbán Viktor összehívta a megyei védelmi bizottságok vezetőit és a lehető legnagyobb szigort kérte tőlük
Orbán Viktor miniszterelnök a koronavírus-járvány elleni védekezés szigorításának bejelentése után kedd estére a Karmelita kolostorba összehívta a megyei kormánymegbízottakat, akik a helyi védelmi bizottságok vezetői is egyben – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.Fontos bejelentésre készül Orbán Viktor miniszterelnök
Fontos bejelentésre készül Orbán Viktor miniszterelnök egy, a közösségi oldalára feltöltött videó tanúsága szerint. A kormányfő a Karmelita kolostorban található könyvtárszobájának alkalmi stúdióvá alakításáról osztott meg timelapse-videót. A bejegyzésben csupán annyit közölt: Ma 20:00 M1.Elnökségi ülésről a Karmelitába ment Orbán Viktor
A miniszterelnök hivatalos közösségi oldalára felkerült legfrissebb videó tanúsága szerint Orbán Viktor és kísérete az elnökségi ülést követően a Lánchídon keresztül tért vissza a Miniszterelnökségnek otthont adó Karmelita kolostor épületébe. A videó fölé írt rövid kommentből az is kiderül, hogy a kormányfő csütörtöki programja a koronavírus-járvány elleni védekezés kapcsán felállított akciócsoportok tanácskozásával folytatódik.Hadházy újabb csodafegyvere Orbán ellen: egy óra dudálás a körforgalomban szédülésig
Hadházy Ákos termékeny agya csak úgy ontja magából a jobbnál jobb diktatúrabuktató ötleteket, biztos ő is rókatejet szopott gyerekkorában. Az önmutogatási kényszerben szenvedő állatorvos és pókember legutóbb azt találta ki, hogy az a legjobb megoldás a koronavírus-járvány közepén, ha a Clark Ádám téren egy órán keresztül dudálnak a körforgalomban, ami azért jó, mert Orbán Viktor hallja fenn a Várban. Hadházy nem egyedül vitte véghez tegnap ezt a mutatványt, csatlakozott hozzá Szél Bernadett és Donáth Anna is, akik az Index hiánypótló videójában egymástól tisztes távolságban értekeztek a tesztelés körüli sötét ármányokról. Tiszteletét tette a demonstráción a trágár Nagy Blanka is, aki Audival érkezett és mutatta meg magát a "hömpölygő tömegnek". Reméljük, hogy a demonstráción részt vevő több tíz ember nem szédült bele a körözésbe, sokan azonban inkább nekik dudáltak, hogy hagyják már abba végre és ne lassítsák fölöslegesen a forgalmat. A tüntetés során Bede Zsoltot, a Vadhajtások újságíróját állítása szerint Hadházy elütötte, akinek épp a szélvédőjére próbált meg nyugtatót tenni, az álló helyzetben lévő kocsit pedig ekkor elindította a politikus és elhajtott. Bedét végül kórházba szállították, nem lehet tudni, hogy valódi sérülés is keletkezett, ezt majd az orvosi látlelet eldönti.Szijjártó: Szerbia és Magyarország összehangolja védekezését
Szerbia és Magyarország összehangolja a koronavírus elleni védekezését - közölte a külgazdasági és külügyminiszter vasárnapi videójában. Szijjártó Péter azt követően nyilatkozott, hogy Szerbia pénzügyminiszterével, Sinisa Malival tárgyalt.Ajánljuk még

















