karmelita kolostor
"Ha kell, flexszel tüntetjük el legközelebb a kordont" – Ismét cirkuszt rendezett a Karmelita előtt a Momentum (Videó!)
Ismét szétszedték az építkezési kordont a Momentum politikusai a Karmelita kolostornál. Elmondásuk szerint az említett kordont újra és újra le kell bontani, hiszen az a hazugságnak és a cinizmusnak a jelképe. Ezt követően a kormányülésre érkező politikusok autója elé ültek le, amíg a rendőrség többszöri felszólítás után el nem távolította őket az útból. Ezután hallatlan bátorságról téve tanúbizonyságot, egy ideig a Karmelita előtt üldögélt pár momentumos politikus Hadházy Ákos társaságában, várva a távozó minisztereket. A munkások eközben elkezdték visszaépíteni a kordont; ezt megakadályozandó a harcias momentumosok belekapaszkodtak az építési kordonba. Végül a tervezett 24 óra helyett mindössze 4 órás demonstrációnak alig nevezhető cirkuszt rendeztek a szólásszabadságért harcoló képviselők. Gelencsér Ferenc, a Momentum elnöke elmondása szerint legközelebb, ha kell, flexszel bontják el a kordont. Részletek a videóban.Feri, a gyerekek megint rosszalkodnak! – Ismét építési kordont bontott a Momentum, 24 órán keresztül őriznék "művüket"
Mert utána megunják. Vagy nincsenek annyian, hogy továbbvigyék a váltott műszakot. Mindenesetre elgondolkodtató, hogy az anyai örömök megélését követően a Momentumot "új útra vezető" Donáth Anna visszatérésével is csak ennyire futotta a párt kreatív kampányötleteiből. Egyre hasznosabbnak látszik Fónagy János államtitkár Gelencsér Ferencnek adott "tanácsa", miszerint inkább kapálni kellene. Annak legalább értelme van.A kormány is reagált a Momentum mai hisztiakciójára
Reménytelen helyzetben lévő politikusok kétségbeesett akciója, akik csak így bírják felhívni magukra a figyelmet – olvasható a Kormányzati Tájékoztatási Központ szerdai közleményében.„Ahelyett, hogy kapálnál, b*szd meg, itt szaladgálsz?” – mondta az államtitkár a kordonbontó Momentum elnökének
Gelencsér Ferenc a reggeli kordonbontás után váltott pár szót Fónagy Jánossal. A Momentum Hadházy Ákossal együtt elbontotta a Karmelita kolostor előtt található kordont – írja a Mandiner.Újra építési kordont bont a Momentum a Karmelitánál
Szerda reggel újra kordonbontással próbálkoznak az ellenzéki párt képviselői a Karmelitánál, amit a Telex élőben közvetít. Fekete-Győrék a kordondarabokat összeláncolták és ponyvával takarták le.Belgrádi munkalátogatása után összehívta a belügyi kabinetet Orbán Viktor
Belgrádi munkalátogatása után Orbán Viktor miniszterelnök kormánykabinet-ülést hívott össze a Karmelita kolostorba szombat délutánra – közölte Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője.Rendőrkordont nem találtak, ezért egy építkezésit bontottak el a Momentum forradalmárai
Van annak valami diszkrét bája, hogy a Momentum 2006-ot akarja megidézni, és hősiesen lebont egy kordont, hogy eljátszhassa: ők az igazi forradalmárok. Ahogy annak is, hogy mivel nem találtak rendőrkordont, így egy építkezésinek estek neki, tették mindezt ők, akik alig egy éve még büszkén dolgoztak együtt azzal a Gyurcsány Ferenccel, akinek kormányzása alatt valóban rendőrterrorral néztek szembe azok, akik hasonló akciót hajtottak végre. Azért az is sokat elárul, hogy a párt elnöke nem kísérte el Fekete-Győréket a "rendszerbontásra", ez még Donáth Annának is ciki volt.Kordont bontott a Karmelitánál a Momentum – hátha most végre megdicsérik őket Brüsszelben
Momentumosok egy csoportja, köztük Fekete-Győr András egykori pártelnök, Gelencsér Ferenc, jelenlegi vezető, Hajnal Miklós országgyűlési képviselő és Hadházy Ákos független képviselő lebontották a kordonokat a Karmelita kolostornál. A lázadó forradalmárok brüsszeli fejsimogatásra vágyó "politikusok" egy 7 pontos követeléslistát is felolvastak, ami "nagyon eredeti ötlet".Ajánljuk még

















