Karácsony asszisztál a német zöldek magyarellenes bosszúhadjáratáhozPPestiSrácok.hu Forró drót 2019 november 20. A nemzetállamok kijátszásáról és leépítéséről folytatott kedélyes csevegést Karácsony Gergely és az Index Katrin Göring-Eckardttal, a német Zöldek parlamenti frakciójának vezetőjével. A zöldpárti politikus a beszélgetése során azt fejtegette, hogy hogyan lehetne az európai szuperállamot, a dobrevi Európai Egyesült Államokat létrehozni. Tenné mindezt azzal a programmal, amely már Karácsony programjában is megjelent, miszerint az EU a jövőben nem országoknak adna támogatási pénzeket, hanem közvetlenül a településeknek, ezzel beletaposva a nemzetállamok szuverenitásába, megcsorbítva jogköreiket.
Volt katonatársa szerint Ruszin-Szendi egy nepotista szélhámos Forró drót szeptember 12. Volt katonatársa szerint a Tisza Párt Toka tábornoka, Ruszin-Szendi Romulusz nyakig benne lehetett a kecskeméti repülőbázisra való betörési ügyben.
Magyar Péter összecsinálta magát a nemzeti konzultációtól Forró drót szeptember 12. Tisza Párt megijedt a demokráciától. Történt ugyanis, hogy amint bejelentették, hogy nemzeti konzultációt tartanak a Magyar Péter bandája által tervezett adóemelésről, Bütyök és barátai azonnal feljelentést tettek. Mondjuk azt nem tudjuk, hogy milyen vádak alapján.
A Kutyapárt politikusa Charlie Kirk kivégzését ünnepli - Milyen ember az ilyen? Forró drót szeptember 11. Ez a legalja, kivetkőzve magából ünnepli Charlie Kirk meggyilkolását Jánosi Gergő, kutyapárti politikus.
Visszavonják azoknak a külföldieknek a vízumát, akik Kirk meggyilkolása után „dicsőítik az erőszakot” Forró drót
A liberális MSNBC kirúgta elemzőjét, aki szerint Charlie Kirk saját magának köszönheti a kivégzését Forró drót