konzervatív
Magyarország nem véletlenül lett a konzervatív gondolkodás szívcsakrája
A tudományosan haladó libsizmus álmodott egy világot mindenki számára, és ez a világ sajnos több nyomorúságot, boldogtalanságot, bántást és erőszakot hozott mindenkire, mint bármelyik korábbi -izmus. Halálból még kevesebbet, de az igyekezetet azért látjuk rajtuk. Úgy néz ki, mi ezt (is) megússzuk, ám egyes kókler metafizikusok megfejtésével szemben az immunválasz nem megképződött, hanem mindig is része volt a szervezetünknek. Van mit tanulnia Donald Trumpnak és az amerikai republikánusoknak.Magyar Péter atombombát ígért, de csak egy vizes petárda volt nála
Magyar Péter beígérte az atombombát, de azóta is csak vizes petárdákat dobál a jobboldalra. A 444 és Telex szalagcímeinek szigorú tekintettel való felböfögésén túl nincs valós teljesítménye, és erre már az ellenzék is kezd ráeszmélni. Kérdés, hogy hány embert tud összeszedni március 15-re. Ezalatt Jakab Péter a Partizánban öt órán át részletezte, hogy rajta kívül mindenki hibázott a 22-es választás közben, előtt és után. Szomorú világot élünk, ha a Partizánnak már Jakab Péterrel kell foglalkoznia, de az is lehet, hogy keresik az új messiást? Szerencsére nekünk nem kell csak velük foglalkoznunk, sok más érdekességről beszélgettünk Vincze Emíliával itt, a pár napja indult #konzervatív YouTube-csatornán.Felöltözteti a testüket mutogató lányokat egy konzervatív AI – Dezse Vű
Tudjuk, az emberiség minden csodálatos technikai vívmányt és eszmét arra használ fel, hogy a végén minden a női mellekről és a szexről szóljon, ha éppen már a tudatmódosítással és a szivárványos propaganda eladásával már végeztek. És ez gyorsan meg szokott lenni. Ez a korszak nem ért véget, soha nem is fog valószínűleg, de mindenképpen hírértéke van annak, hogy valaki – talán először – őszintén jóra használja a közösségi médiát és a technológia egy nagyon veszélyes és nagyhatalmú újdonságát, a mesterséges intelligenciát. Teszi ezt úgy, hogy az ember, az AI segítségével szó szerint visszateszi az interneten magukat olcsó húsdarabként mutogató és áruló lányokra a nadrágot és a blúzt, sőt, néha megmutatja milyenek lennének, ha gyermekeik, családjuk lenne. Az ötlet működik, és egyre észszerűbb.A jobboldali újságírók titkos élete – The Fair Right (videó)
Mivel rengeteg sztereotípia kering a jobboldali újságírók életéről, úgy gondoltuk, most rákontrázunk ezekre. A mai videóban bemutatjuk nektek a konzervatív újságírók titkos életét négy különböző szemszögből. Mit gondol rólunk a baloldal? Mit gondolnak a rajongók? Mi a valóság? Az összes sztereotípiát persze nem tudtuk összeszedni, de a meglévőket a végletekig kisarkítottuk. Nézzétek meg a teljes videót!Mi még szemetebbek is tudunk lenni, mint a baloldal
Van egy ilyen régi vita a konzervatív oldalon. Bár a fene tudja, lassan a helyzet jobb leírására szolgál, ha azt mondjuk, a szuverenista oldalon. És ez a rögtön elkövetett kikacsintás nem annak szól, mintha ne tartanám továbbra is fontosnak jobb és baloldal világos megkülönböztetését - aki egy kicsit is követte eddigi írásaimat, az tisztában lehet azzal, hogy számomra ez, hogy is mondjam, érdekes és mindig kiemelt téma -, de jó, ha tisztában vagyunk azzal, hogy Magyarországon a politikai törésvonalak immár nem a klasszikus leosztás szerint léteznek.Elkezdődött a tisztogatás: Célkeresztben a PestiSrácok csapata – The Fair Right (videó)
Nincsenek véletlenek. Egyesek szerint azonban vannak. Egyesek szerint az is véletlen, hogy a YouTube szinte egyszerre fosztotta meg a vezető konzervatív csatornákat a bevételszerzéstől, ráadásul minden esetben ugyanarra hivatkozva: gyűlöletkeltés. A The Fair Right csatorna története ebből a szempontból azonban igazán különleges, mivel itt nem a videók jelentették a fő problémát, hanem valami egészen más. Annyit már most érdemes tudni, hogy a YouTube már nem is próbálja leplezni, melyik oldalt fogja segíteni a választások alatt.A profi jégkorongból megtudtam, az ősi mexikói és a kanadai indián kultúrában is egy csomó transznemű volt
Néha a legváratlanabb helyen bukkan rá az ember a legégbekiáltóbb baromságra, amire soha nem akart rábukkanni, teljesen mást keresett, és kivételesen nem akarta felidegesíteni magát. Mit szólna például, ha egy jégkorongcsapat oldalán azt olvasná, hogy “a Ninauposkitzipxpe-t harmadik nemként tisztelték az észak-montanai Feketeláb Konföderáció északi pogány indián törzsben. A kanadai Alberta tartomány déli részén. Durván lefordítva azt jelenti: "férfias szívű nő", és olyan biológiai nőként határozzák meg, aki nem feltétlenül öltözött férfiasan, de nem korlátozták a többi nőre rótt társadalmi korlátok.”. Ismétlem, amit most olvastak, az egy jégkorongcsapat oldalán volt fontos információként feltüntetve… Bár még ha egy lexikonban olvasnánk, akkor is vernénk a fejünket az asztalba. De hogy miért írhatták ki ezt a marhaságot, mi történik már megint a profi jégkorongban és hogy bukkantam rá mindenre? Gyorsan elmondom, higgyék el, izgalmas.Mi a kapcsolat a csokoládé, a szexuális aberráció és a nemzetközi nőnap között?
A világ rendkívül komplikált, és valószínűleg nincsen senki, aki átlátná az egész rendszer minden részletét, de a jó hír, hogy vannak nagyon egyszerű dolgok, amik egyben a legfontosabbak is. Ilyen például az a tény, hogy az emberek semmi másra nem vágynak, mint egy hagyományos, egyszerű csokira, ami tényleg csak simán egy csokoládé, nincsen benne ideológia, vagy szexualitás, nem hordoz semmilyen üzenetet, egyszerűen csak létezik, finom, leginkább csokoládé íze van, ideális esetben hűtött helyen tárolták fogyasztás előtt, és ennek következtében épp a megfelelő pillanatban olvad el az ember szájában. Mert a csokoládénak tulajdonképpen ez a dolga. Ez most biztosan nagyon furcsán hangzik, de mindjárt elmagyarázom, hogy miről van szó, és hogyan kapcsolódik ez a nemzetközi nőnaphoz, a kommunistákhoz és Woke-ideológiához. Ha kíváncsiak, olvassanak tovább.Az új világrend és a Sátán – The Right Brothers
A haladással és az értékek lebontásával nemcsak az olyan betegségek lopakodnak be a mindennapjainkba, mint a pedofília, a transzneműség, hanem az önimádatnak és a normális társadalomba való beilleszkedés teljes hiányának “hála”, már a Sátánt imádni is emberi jog, sőt, modern és haladó, legalábbis egy szűk réteg szerint, akiknek száma folyamatosan növekszik. Nem meglepő ez egyébként, míg a konzervatív világnézetnek, a keresztény életnek vannak erkölcsi és morális alapvetései, addig a modernkori sátánizmus az egyszerűbb utat ajánlja fel: csak magaddal törődj, nem kell dolgoznod, feküdj le bárkivel és korlátok nélkül, kötelezettségmentesen élvezd az életet. Ennek hátterét boncolgattuk Georg Spöttlével a The Right Brothers-ben, de megnéztünk egy ijesztő esetet is, egy jobboldali aktivista szüleit letiltottak bizonyos népszerű szolgáltatásokról, arra hivatkozva, hogy kapcsolatban állnak egy konzervatív emberrel.Ajánljuk még

















