Óriási a felháborodás Debrecenben: a legtöbben elsétáltak egy haldokló hajléktalan férfi mellettPPestiSrácok.hu Forró drót 2023 május 22. Debrecenben, a cívisvárosban a Víztorony utcánál mentő- és rendőrautók jelentek meg hétfő délelőtt, miután egy férfi rosszul lett az utcán. Sajtóhírek szerint a férfi hajléktalan lehetett, talán ez volt az oka annak, hogy többen is elsétáltak mellette. Végül egy nő hívott segítséget, de már késő volt.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat