Szijjártó Péter: más módon, mint 1956-ban, de ma is harcolni kell a szabadságért Forró drót 2025 október 23. Szijjártó: más módon, mint 1956-ban, de ma is harcolni kell a szabadságért.
Szijjártó Péter: az ukrán külügy el van tévedve, a magyarok akarata ellenére nem lesz EU-csatlakozás Forró drót 2025 június 26. Az Európai Unió állampolgárai, köztük a magyarok fognak dönteni arról, hogy Ukrajna csatlakozhat-e a közösséghez - közölte Szijjártó Péter.
Kapu Tiborról kiderült, hogy két kapura játszik Magyar ugar május 11. Ilyen az, amikor laposföldes szektások felfedezik az űrkutatást.
Jön a nirvána? Vagy valami egészen más közeleg? Magyar ugar május 11. Elnézve az új kormánypárti sajtót, nem a nirvána vár Magyarországra.
Nem csoda, hogy ilyen állapotban vannak egyesek… Magyar ugar május 11. Elárulunk egy nagy titkot: a politikusokat ezután is adóforintokból tartjuk majd el, ahogy eddig is.
Az izgalomtól lihegve rekvirálta a Karmelitát Magyar Péter Magyar ugar május 12. Örülhetnek a prolik.