Pesti Srácok

lakásfelújítás

Gyurákovics Andrea: A ferencvárosi lakosok egyre inkább a bőrükön érzik Baranyi Krisztina hozzá nem értő városvezetését, és nem kérnek belőle többet

Ps TV 2023 október 31.
Gyurákovics Andrea, a Fidesz ferencvárosi frakcióvezetője volt a Mi kérdezünk vendége, aki kendőzetlenül sorolta el a kerületet hányaveti módon, szív és értelem nélkül vezető Baranyi Krisztina polgármester bűneit és baklövéseit. Ígéretekből 2019-ben tele volt a padlás, azonban a látványpolitizáláson kívül csak rosszindulatú és deviáns akciókra futotta a baloldal üdvöskéjétől. Saját beruházásból és projektekből semmi sem lett, BLM-szobor és az 1956-os zászló kicsúfolása a Kádár-címerrel annál inkább fontos volt Baranyinak. Gyurákovics Andrea felhívta a figyelmet arra, hogy a kerület közbiztonsága is romlott, a lakásfelújítások elmaradtak és a baloldal egymást marja Ferencvárosban, ezen kívül Baranyi mögé sem állnak be egyöntetűen, annak diktatórikus és önző viselkedése miatt. A Fidesz frakcióvezetője elmondta, hogy Baranyi azért sem érdemes Ferencváros vezetésére, hiszen nem érzi át a nemzet csapatának erejét, nem hogy nincs benne Fradi-szív, egyenesen megveti a klubot. Gyurákovics a 2024-es önkormányzati választások fontosságát is megemlítette, jelezve, hogy a nemzeti oldal Ferencvárosban a múlt eredményei mellett a jelen problémáira és jövő kihívásaira hívja fel a figyelmet, hiszen a lakosok láthatják a Baranyi-féle kerületvezetése káoszos botorkálását és össze tudják hasonlítani a Fidesz 2019 előtt munkájával, így felelős döntést tudnak hozni. Nézzétek meg műsorunkat!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!