Pesti Srácok

lángos

Kik lopták szét valójában a Balatont? – Az ellenzék gigantikus Balaton-hazugsága és a valóság (PS-videó!)

Magyar ugar 2020 szeptember 5.
Véget ért a nyár, ezzel úgy tűnik, hogy egy időre leülepszik az ellenzéki Balaton-mizéria, amely szinte végigkísérte az utolsó pár hónapot. A Demokratikus Koalíció, a Momentum, az LMP, a Párbeszéd és természetesen a népszavazást is célul kitűző MSZP teljes gőzzel kapcsolat az újabb demagógiacsontra. Nap, mint nap tele voltak a közösségi oldalaik a témával, amit nagyon egyszerűen össze lehet foglalni az ő olvasatukban: a Balatont magántengerré silányította Orbán Viktor, ők pedig az egyszerű magyar emberekért harcolva kiállnak a magyar tengerért. Sajnos az ezer fokon égő propagandát folyamatosan a magyar emberek arcába tolták és tolják, azt pedig mindannyian tudjuk, hogy az ezerszer sulykolt demagóg üzenetek bombázása a baloldal egyik nagy fegyvere. Az igazságtartalom természetesen tökéletesen hidegen hagyja őket, inkább azt igyekeznek elérni, hogy az emberek irigységét piszkálják fel: az arcukba tolják, hogy amíg ők egyszerűen élnek, megdolgoznak a mindennapi kenyerükért, addig a NER gazdag semmittevői felvásárolják a fél Balatont, luxusban élnek és ellehetetlenítik a magyarokat, hiszen a tóra nekik van szükségük, hogy királyi módon kapcsolódhassanak ki. A PestiSrácok.hu videója a számokat és a tényeket hívta segítségül, hogy a valóságot megmutathassa, sőt, azt is a nézők elé tárjuk, hogy kik voltak azok, akik a 2000-es években valóban felvásárolták potom pénzért a Balatont, nyerészkedtek és közben hagyták lepusztulni a tó környékét. Nem meglepő, hogy azok a szocialisták, akik most óbégatnak, tizenöt évvel ezelőtt pontosan azt csinálták, ami miatt hazug módon vészharangot kongatnak. Medgyessy Péter 300 millió forintos villája, szétlopott és lepusztult kempingek, szállások – ez mind a szocialista éra undorító hagyatéka volt. A hazug demagógia pedig a tó mostani építését-szépítését magáncélra történő, lopott pénzből történő luxusnak állítják be. Nézzék meg videónkat és szembesüljenek az ellenzék arcpirító hazugságaival!

Több ész, kevesebb ellenzék! Valóban csak Mészáros nyaralhat a Balatonon? – Pesti Lányok vlog (videó!)

PPestiSrácok.hu Magyar ugar 2020 augusztus 5.
Az MSZP szerint merénylet történt a nyár ellen, mert kevés a szabadstrand a Balatonnál, ezért egyből Orbán Viktort lejárató kampányba kezdtek. (Mi másba kezdtek volna...) Az igazságot nyomokban tartalmazó hacacáré célja, hogy, ahogyan ők – miként fogalmaznak –, megvédjék a magyar tengert. Az ellenzéki bolhacirkusz fő témája most az, hogy a kormány fizetőssé teszi a strandokat, és ők igenis harcolni fognak azért, hogy ez ne így történjen: vagyis legyenek szabadstrandok. Na, de miért is? Úgy látszik nagyon nincs más témája most az ellenzéki szivárványkoalíciónak, mert szabadstrandok amúgy vannak, főleg a déli parton, de azért cirkuszolni mindenképpen muszáj. Nos, az ellenzék komoly szereptévesztésben lehet, de nézzük ezt el nekik, hiszen amúgy is nyár van, meg meleg is, elképzelhető, hogy ez (is) megártott nekik. Szóba kerül Balatonőszöd és Gyurcsány Ferenc, de beszélünk a Sukoró-ügyről, az ellenzék vergődéséről és sok másról is. A vlogban kitérünk még a minket ért ellenzéki reakciókra, és beszélünk arról, vajon tényleg drágaság van-e a Balaton körül. A PestiSrácok.hu kibeszélő műsora, a Pesti Lányok vlog Tisóczki Flórával és Zelenka Dórival az elmúlt hét legfontosabb és legérdekesebb politikai eseményeivel jelentkezik. Nézze és ossza meg videót!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!