Pesti Srácok

lángos

Újabb teszetoszaság került Karácsony Gergely balfék-listájára – The Fair Right (videó)

Ps TV 2023 június 27.
Karácsony Gergely ismét és folyamatosan emeli a lécet. Lassan már olyan érzése van az embernek, hogy Karácsony Gergely előre megfontolt szándékkal segíteni újabb és újabb kétharmadhoz a Fideszt. Az ember, aki nem tud fénykardot fogni, de még kezet sem, rossz kezére húzza a vágásbiztos kesztyűt, nem beszél angolul, autót nem vezet és kerékpárt is csak akkor tud használni, ha van mellette egy kamera, mára elérte azt, hogy egyedül, felnőtt segítsége nélkül csúszdázik. Karácsony Gergely egészen elképesztő talentum. Kiszámolta, hogy 136 ezer ember képviseli Budapest többségét, akik megmondják, mi történjen egy közel 2 milliós fővárossal. Ha pedig ez nem lenne elég, itt van nekünk a 444.hu fantasztikus propagandistája, Bede Márton. Történetünk hőse munkája révén vált híressé: először megírta önnön maga "kiherélésének" sikersztoriját, majd azon sajnálkozott, hogy a migránsok tovább mennek. Most ismét alkotott. Ezúttal az a baj, hogy nem jönnek ide. Ha pedig nyár, akkor Balaton! Ami nem csak drága, de egyenesen megfizethetetlen is, sőt! Ha belemész, a balatoni cápák lerágják a lábujjadat, drága a lángos, mérgező a víz, ha pedig belefulladsz, a lelked a pokolra jut - vizionálja a haladó sajtó, ami mindent megtesz azért, hogy gyűlölj mindent, ami magyar. Ezen kívül sok más érdekes dologról beszélgettünk a legutóbbi adásban! Nézzétek meg a teljes videót!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!