Tiszta ráfizetés az államtagadókhoz való csatlakozás, avagy bírókat büntetett meg a Magyar Állam Legfelsőbb Bírósága (Videó)SLJSzemán László János Az alvilág titkai 2024 április 5. Pestisként terjed Magyarországon az államtagadók befolyása. Saját okmányokat, rendszámot adnak ki, saját rendőrséget szerveznek. Rendre megtagadják, hogy valódi okmányokkal igazolják magukat, helyette a maguk kiadta papírokat lobogtatják. Egyes becslések szerint néhány ezren lehetnek. Az egyik közismert államtagadó az Esztergom–Búbánatvölgyben házát magára és a TEK-esekre robbantó Juhász László volt. Az államtagadók most szintet léptek: bíróságuk, a Magyar Állam Legfelsőbb Bírósága két tételben összesen 10 és fél millió forintra büntetett két szegedi bírót, amiért elmarasztalták egyik tagjukat parkolási díj be nem fizetése miatt. Abszurd? Az.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat