A katonai hagyományőrzés a nemzeti öntudat, hagyományápolás és a magyar virtus megjelenítője – Idén ismét megrendezik a Tavaszi Emlékhadjáratot! (PS-exkluzív!)KAKovács Attila Magyar ugar 2023 március 11. Népszerűségében és nagyságában egyaránt egyedülállónak számít a Tavaszi Emlékhadjárat, amely egyben a magyar katonai hagyományőrzés egyik legfontosabb rendezvénye is. A székelyföldi és felvidéki résztvevők jóvoltából összmagyarnak nevezhető esemény idén is megrendezésre kerül majd, a nagy hagyományokra visszatekintő Történelmi Lovas Egyesület szervezői munkája, valamint a Magyar Huszár- és Katonai Hagyományőrző Szövetség támogató együttműködése jóvoltából. Portálunk az utóbbi szervezet elnökét, Székely Tibort, aki nem mellesleg a Nemzeti Vágta főkapitánya is, valamint a Tavaszi Emlékhadjárat programigazgatóját és egyben a szóban forgó szövetség alapítóját, Fülöp Tibor Zoltánt kérdezte az idei hadjáratról, valamint a katonai hagyományőrzés aktualitásairól.
Bütyök mérges, mert Karácsony Gergely elvitte előle a show-t Forró drót november 21. Bütyök, alias Magyar Péter teljesen kiakadt Karácsony Gergelyre Tüttő Kata jelölése miatt, mert most nem az ő jelöltjeivel foglalkozik a sajtó.
Zelenszkij még ma elmenekülhet Ukrajnából az oroszok szerint Forró drót november 21. Összeomlóban van az ukrán rezsim. Zelenszkij és társai korrupciós botránnyal megkapták a selyemzsinórt, a Kreml szerint pedig közelít a végjáték: az ukrán elnök és csapata állítólag menekülésre készül.
Orbán Viktor felakasztásával hergel és konzultációs ívet éget a Paraszt TV szereplője Forró drót november 21. A vérszomjas proli összes tulajdonságát bemutatja a Tisza jelölt-jelöltje.
Robban a múlt! A 28 éve történt Molnár Péter-merénylet új fordulata: vélt felbújtók őrizetben Forró drót november 19.
Közel három és fél milliárd forintot kapott a Telex külföldi partnereivel közösen az Európai Bizottságtól Forró drót