Hetek óta nem tudják szabályosan megközelíteni a Markó utcai állomást a mentőkPPestiSrácok.hu Forró drót 2023 július 12. Budapest hercege mindenhez IS ért, kivéve azt, hogy normálisan megszervezze a főváros közlekedését. Karácsony Gergely és dilettáns társai azonban már nem csupán "apróbb kellemetlenségeket" okoznak az autósoknak. Eljutottunk arra a pontra, amikor a mentősöknek minden nap szabályt kell sérteniük, hogy behajthassanak saját Markó utcai állomásukra.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat