Pesti Srácok

menekülés

Arcpirító baloldali hazugságok a Lánchíd felújításáról, Karácsonyékat már a tények sem érdeklik

Magyar ugar 2020 június 8.
Ahogy a minap már beszámoltunk róla, Karácsony Gergely szokás szerint újabb komoly ügy mögül hátrálhat ki, és sajnos szokás szerint nem vállalja a felelősséget. Ellenben szokás szerint a kormányra keni a sarat. A halaszthatatlan Lánchíd-projekt mögül kisasszézó Karácsony rosszindulattal is tetézte tehetetlen inkompetenciáját, hiszen a rettentően kínos performanszt béna és szánalmas elterelő hadjárattal tetézi, teli szájjal szidja a kormányt, hogy elveszi Budapest pénzét. Karácsony Facebookjára ez a tények nélküli vagdalkozás persze hihetetlenül profi muníció, csak úgy ömlenek a szívecskék és lájkok. A valóság azonban fájdalmas kalapácsával lecsapott az ovi legtöbbet bántott kislegényére, hiszen Tállai András pénzügyminiszter-helyettes egyből megcáfolta a Budapestért aggódó főpolgármestert, a főváros ugyanis 10 milliárd forinttal többet kap, mint tavaly, a siránkozó Karácsony megint eltévedt a számok világában. Hogy miért is van szükség erre a pánikszerű menekülésre és terelésre Karácsonytól? Nézzük végig a Lánchíd felújításával kapcsolatos legutóbbi fejleményeket, a baloldal és Karácsony Gergely hangzatos ígéreteit, melldöngetéseit, majd a fájdalmas valóságot és az igazi felelősöket. Ezeket a tényeket kellene végigolvasni a főpolgármester Facebook-seregének, lehet, hogy kevesebb szívecske repülne az éterben és több dühös fej bukkanna elő. Ám lehet, hogy értett a főpolgármseter a szóból (?) - az említett hangzatos Facebook-csinandratta után Karácsony mégis egyeztetne a kormánnyal szerdán.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!