mentális problémák
A kommunista Kanada "legális gyilkossággal" szabadulna meg a drogfüggőktől és mentálisan betegektől
Október 23. mindig egy remek alkalom, hogy azok is elgondolkozzanak a kommunizmuson, akik nem éltek benne, főleg azért, mert sokan nem is tudják, hogy benne élnek. Szerencsére nem itt nálunk, hiszen Magyarország már egyszer legyőzte a kommunistákat (valójában többször is), de más országok komolyan szenvednek a mindig más színű, most éppen szivárványos és zöld diktatúrától, és erről mindenki meggyőződhet, ha például repülőjegyet vesz Kanadába. A magukat nagyon szabad és demokratikusnak valló komcsik, Trudeau és elvtársai már olyan mély masíroztak a kommunizmusban, hogy azt Sztálin is megirigyelné, most éppen azt találták ki, hogy úgy oldják meg a maguk által okozott társadalmi- és drogproblémát az országban, hogy tulajdonképpen megölik a drogosokat és azokat, akik mentális betegségekben szenvednek. Na, nem fegyverrel, tarkólövéssel és gulággal, hanem úgy, hogy azt az áldozat maga is akarja, így az egész nagyon tisztességesnek tűnik majd kívülről. Egy nemátalakító műtét után vége a normális életnek – The Right Brothers
Mivel a YouTube rendszeresen azzal fenyegetőzik, hogy demonetizálja, illetve letörli azokat a csatornákat, ahol a transzneműeket ócsárolják, ezért egyetlen megoldás maradt nekünk, konzervatívoknak: csakis az igazat mondjuk ezentúl a szivárványos közösségről. Ennek jegyében arról beszélgettünk, hogy mi történik egy fiatallal nemátalakító műtét után, mik azok a mentális tüntetek, amit a csonkítás utáni testképzavar okoz, illetve hogyan és mennyire szorul az illető élete végéig a gyógyszeripar támogatására.Kibeszéltük azokat az amerikai nagyvállalatokat is, akik egy ilyen beavatkozásra buzdítanak, miközben abban a Kínában gyártatják a termékeiket, ahol soha nem mernének a szivárványzászlóról még csak beszélni sem – ami, valljuk be, a világ legundorítóbb morális képmutatása. Ajánljuk még
Pócs János a Polbeatben: az MSZP-s maffia a Tisza Pártban él tovább
Schiffer András a Polbeatben - Hogyan tovább?
"Végre arról beszélünk, aminek értelme van!" - Itt a nagy kibeszélő Polbeat!
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!