A műanyagokat lebontó mikrobákat fejlesztő Poliloop lett az év magyar startupjaPPestiSrácok.hu Forró drót 2020 április 29. A magyar fejlesztőkből álló Poliloop győzelmével zárult a legnagyobb közép- és kelet-európai energetikai startup verseny, a PowerUp! hazai döntője; ezzel a szennyező műanyagok környezetbarát lebontását megoldó csapat lett az Év magyar startupja is – tájékoztattak a szervezők szerdán.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat